ABBA Orkiestrowo

Niezapomniany koncert największych przebojów ABBA mieliśmy przyjemność usłyszeć 3 kwietnia 2022!

Ponad 20 muzyków na scenie, 4 utalentowanych solistów, nieśmiertelne utwory ABBY w nowych aranżacjach.

Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów projektu Muzyka Zespołu ABBA Orkiestrowo w wykonaniu Zieliński Project, wyprzedanych koncertach w Gdańsku, Olsztynie, Łodzi i Rzeszowie w 2022 roku będzie można zobaczyć projekt w kolejnych miastach w całej Polsce.

Wojciech Zieliński, Soliści oraz orkiestra ZIELIŃSKI PROJECT mają wielką przyjemność zaproponować Państwu swój nowy projekt muzyczny. Powstał on w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA. To rozbudowane aranżacyjnie, dynamiczne widowisko! Ma na celu przypomnienie piosenek legendarnego zespołu, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji.

Na scenie zobaczyliśmy ponad 20 muzyków. Za całość odpowiedzialny był Wojciech Zieliński. Kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny, dyrygent, który swego czasu opracował muzykę i koncertował z projektem Perfect Symfonicznie. Teraz postanowił przypomnieć słuchaczom dziedzictwo swojej ukochanej ABBY.

W procesie przygotowania materiału koncertowego jak mówi sam autor projektu Wojciech Zieliński przyjął za swój cel dwa założenia. Po pierwsze, za wszelką cenę, nie „niszczymy” oryginalnych melodii ABBY. Po drugie, dajemy sobie szansę na uwspółcześnienie materiału na drodze zmian aranżacyjnych. Wśród piosenek, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji znajdą się takie, jak: Money, Money, Money, Chiquitita, Knowing Me, Knowing You. Nie może także zabraknąć Gimme! Gimme! Gimme!, Mamma Mia, Dancing Queen.

Zapraszamy po więcej wydarzeń dostępnych w naszym repertuarze i na Facebooku.

Zobacz także