Bass Astral

Letnia Scena Sfery powered by Cavatina Hall oraz jedyny w swoim rodzaju Bass Astral! Wyjątkowy koncert miał miejsce przed Galerią Sfera 8 lipca 2022 na placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej.

Bass Astral to projekt Kuby Tracza, istniejący od ponad dwóch lat na rynku muzycznym. Działający wcześniej w duecie Bass Astral x Igo producent i multiinstrumentalista rozpoczął solową karierę z płytą „Techno do miłości”. Album ten to połączenie różnych stylów i gatunków. W kompozycji można usłyszeć znajomych i przyjaciół muzyka, poznanych podczas istnienia Bass Astral.

Od 2010 roku występował w rockowych Clock Machine i Cinemon, z którymi wydał 4 płyty. W sylwestra 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral. Również w tym roku zawiązał duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności. Nagrał 3 płyty i zagrał wiele koncertów oraz zwiedził dobre polskie festiwale.

„Wsłuchaj się w zupełnie nowy rozdział muzycznych historii, które od blisko 7 lat opowiadam polskim słuchaczom. Kompozycje układane, aby poruszać emocje, sprawiać radość i ożywiać wyobraźnię. Romantyczne i mocno basowe beaty łączę coraz częściej z brzmieniem klasycznego pianina. Szukam muzyki przyjemnej dla zmysłów, a jednocześnie zaskakującej i nieprzewidywalnej. Tworzę piosenki do tańczenia, lubię melodie i refreny, które zapadają w pamięć. Przy pracy nad tym albumem zaprosiłem do współpracy bliskich mi muzyków, z różnych stron świata i gatunków, aby wydobyć te najlepsze. Gram nieprzerwanie od 14 roku życia i jest to z pewnością miłość.”

Zapraszamy po więcej wydarzeń dostępnych w naszym repertuarze i na Facebooku.

Zobacz także