Krystian Ochman Exclusive

Thursday19:00

Main Hall

Main Hall

Dodatkowe informacje:

Organizator zewnętrzny: Agencja Artystyczna Proculture

Bilety dostępne na eBilet, Bilet Serwis

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz świeży finalista konkursu Eurowizja 2022, które odbywają się we Włoszech. Krystian wystąpi w nim z piosenką „River” i według bukmacherów oraz znawców Eurowizji jest jednym z faworytów tegorocznej edycji konkursu.

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”. 

Krystian urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru. 

Każdy koncert to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy zespół znanych i cenionych instrumentalistów.

➥ Bilety dostępne na: eBilet, Bilet Serwis.

Information

Organizatorzy

Agencja Artystyczna Proculture

See also

Avery Gagliano

Main Hall

Marek Napiórkowski Trio KonKubiNap

Patio

L.U.C. & Rebel Babel Ensemble

Main Hall

Kyohei Sorita

Main Hall

Ólafur Arnalds

Main Hall