Oświadczenie dotyczące koncertu „ABBA orkiestrowo”

Szanowni Państwo,

w związku z uwagami Publiczności dotyczącymi realizacji niedzielnego koncertu ZIELIŃSKI PROJECT – Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo organizowanego przez niezależnego i niezwiązanego z Cavatina Hall przedsiębiorcę – Pana Michała Kapuściarza, prowadzącego działalność pod firmą Michał Kapuściarz FANTOM MEDIA REGON 120877049 (zwanym dalej „Agencją”), chcemy poinformować, że realizacja nagłośnienia oraz oświetlenia podczas wydarzenia nie była wykonywana przez realizatorów współpracujących z Cavatina Hall. Realizacją nagłośnienia i oświetlenia zajmowała się firma zewnętrzna działająca na zlecenie Agencji jako organizatora wynajmującego salę koncertową i wyłącznie odpowiedzialnego za realizację koncertu.

Jest nam bardzo przykro, że z powodów niezwiązanych z Cavatina Hall nie mogli Państwo w pełni doświadczyć możliwości naszego systemu nagłośnieniowego.

Ponadto, stanowczo odcinamy się od aktywności pozamuzycznych, które miały miejsce podczas koncertu, o których to aktywnościach Dyrekcja sali Cavatina Hall nie została uprzednio poinformowana przez Agencję i których nie akceptowała.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Zespół Cavatina Hall

Zobacz także