Raz dwa trzy

Wyjątkowe i niezapomniane Piosenki Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego z zespołem Raz Dwa Trzy mieliśmy okazję usłyszeć 9 kwietnia 2022 w Cavatina Hall!

Koncert pt. „Człowiek czasami serce otworzy” odbył się w naszej głównej sali koncertowej.

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. 

Koncert złożony z piosenek ich autorstwa nie ma służyć porównaniu ich talentów. To żywe, muzyczne zestawienie odmiennego podejścia do uczuciowych usiłowań podejmowanych przez poszczególne bohaterki i bohaterów tych małych dzieł sztuki. Często – jak to bywa w życiu – przypadkowych sytuacji prowokujących burzliwy wzrost napięcia emocjonalnego przeradzającego się w nagłe, zaskakujące, acz nieuniknione np. zakochanie. Postaci z piosenek potrafią zapaść na „chorobę” miłości tak samo szybko, jak mozolnie i z trudem się odkochiwać. 

Opisać ulotną wymianę spojrzeń, albo spór między zimnym intelektem, a nagłym porywem serca.     Czy to w ogóle możliwe? A. Osiecka i W. Młynarski prawdopodobnie przypuszczali, że nie. Ale jako twórcy niemogący i nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba. Opowieść pozornie stara jak świat. 

 „Człowiek czasami serce otworzy…” i dozgonna miłość, albo pasmo uczuciowych nieszczęść gotowe. Albo jedno i drugie.

fot. K. Grabowski

Raz Dwa Trzy w Cavatina Hall.

Zapraszamy po więcej wydarzeń dostępnych w naszym repertuarze i na Facebooku.

Do zobaczenia!

Zobacz także