Bass Astral

piątek18:00

plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera

Cena: Wejście bezpłatne

plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera

Dodatkowe informacje:

scena przed galerią handlową Sfera Bielsko-Biała

Letnia Scena Sfery powered by Cavatina Hall – Bass Astral

Bass Astral to projekt Kuby Tracza, istniejący od ponad dwóch lat na rynku muzycznym. Działający wcześniej w duecie Bass Astral x Igo producent i multiinstrumentalista rozpoczął solową karierę z płytą „Techno do miłości”, będącą połączeniem różnych stylów i gatunków. W albumie można usłyszeć znajomych i przyjaciół muzyka, poznanych podczas istnienia Bass Astral.

Od 2010 roku występował w rockowych Clock Machine i Cinemon, z którymi wydał 4 płyty. W sylwestra 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral, w tym roku zawiązał duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności, nagrał 3 płyty i zagrał wiele koncertów oraz zwiedził dobre polskie festiwale.

„Wsłuchaj się w zupełnie nowy rozdział muzycznych historii, które od blisko 7 lat opowiadam polskim słuchaczom. Kompozycje układane, aby poruszać emocje, sprawiać radość i ożywiać wyobraźnię. Romantyczne i mocno basowe beaty łączę coraz częściej z brzmieniem klasycznego pianina. Szukam muzyki przyjemnej dla zmysłów, a jednocześnie zaskakującej i nieprzewidywalnej. Tworzę piosenki do tańczenia, lubię melodie i refreny, które zapadają w pamięć. Przy pracy nad tym albumem zaprosiłem do współpracy bliskich mi muzyków, z różnych stron świata i gatunków, aby wydobyć te najlepsze. Gram nieprzerwanie od 14 roku życia i jest to z pewnością miłość.”

Zobacz także

Salsa Central

plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera

Kasia Lins

plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera

Skubas

plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera

Filharmonia Krakowska – Ludwig van Beethoven

Sala główna

VOO VOO Anawa 2020: Waglewski i goście

Sala główna

Gala Symfoniczna „Beskid Classics”

Sala główna