Klub Szpilek – Live Orchestra Concert

środa20:00

Sala główna

kup biletotwiera się w nowym oknie

Cena: 199 - 249 zł

Sala główna

Czas trwania: 1,5h

Dodatkowe informacje:

Bilety dostępne tylko na stronie: www.klubszpilek.pl

Niezwykły ekskluzywny koncert muzyki filmowej
SPEKTAKULARNY I PORUSZAJĄCY | WZRUSZAJĄCY

7 czerwca 2023
godz. 20:00 
Cavatina Hall Bielsko-Biała

Wejdź do zaczarowanego świata niewiarygodnie pięknych i wzruszających miłosnych utworów filmowych wykonanych NA ŻYWO! Niezwykłe muzyczne emocje zagwarantuje niesamowita InfraArt Orchestra oraz zaproszeni goście Natasza Urbańska, Kasia Moś oraz Agnieszka Przekupień.

Widowisko stworzone by poczuć nieprawdopodobne doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk oraz piękną muzykę przenoszącą widzów w zupełnie inny, niecodzienny, zadziwiający i piękny świat największych miłosnych przebojów z dużego ekranu!

Koncert jakiego jeszcze nie widzieliście na żywo już 7 czerwca w CAVATINA Bielsko-Biała!

Piękno muzyki

Klub Szpilek – Live Orchestra Concert powstał z pasji do muzyki i filmu, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie przeżyli coś nietypowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenioną Orkiestrę InfraArt ale także polskich solistów obdarzonych wyjątkowymi głosami w tym Nataszę Urbańską, Kasię Moś i Agnieszkę Przekupień. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na długo.

Ekskluzywny Koncert w Cavatina Hall 
Klub Szpilek – Live Orchestra Concert zasługuje na niezwykłą oprawę dlatego idealnym miejscem jest bez wątpienia Sala Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Sala zaprojektowana z największą dbałością o standardy akustyczne oraz komfort widzów. Tym sposobem zagwarantujemy widzom najwyższą jakość i niesamowite odczucia podczas koncertu.

Bilety: www.klubszpilek.pl

Zobacz także

„Off-Brand gOdds”: esperanza spalding & Antonio Brown Dance / Horntet – OJF XXV BZJ

Sala główna

Voo Voo

Sala główna

Pełech & Horna Duo

Sala główna

Buba & Bantamba

Sala główna

Janáček Philharmonic Ostrava: Siódma Beethovenowska

Sala główna

Janáček Philharmonic Ostrava: Moser gra Szostakowicza

Sala główna