Ólafur Arnalds

czwartek20:00

Sala główna

kup biletotwiera się w nowym oknie

Cena: 180 - 270 zł

Sala główna

Dodatkowe informacje:

Organizator:
Fundacja Fiducia (Cavatina Hall)

some kind of peace / Live 2022

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu „Some Kind of Peace”. Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 porywa publiczność na całym świecie, a on sam zaprasza słuchaczy w podróż, podczas której zaprezentuje swoją najbardziej osobistą i szczerą muzykę – po raz pierwszy w historii graną na żywo na scenie. Jego poruszające i często intensywnie emocjonalne występy są ćwiczeniem z intymności, przestrzenią dla artysty i publiczności, aby dzielić się swoją wrażliwością poprzez muzykę.

Ólafur wraz z zespołem muzyków i techników stworzyli porywający występ, w którym połączyli przeszłość, teraźniejszość i nowy materiał. Jego przełomowe, samogrające fortepiany Stratus będą towarzyszyć mu w podróży – tworząc nieoczekiwane harmonie i zaskakujące sekwencje melodyczne, które sprawiają, że każdy występ jest wyjątkowy.

„Some Kind of Peace” to album niezwykły w swojej otwartości i szczerości. W świetle wszystkiego, co się wydarzyło, te koncerty bez wątpienia będą miały szczególne znaczenie.

Informacje

Organizatorzy

Fundacja Fiducia (Cavatina Hall)

Zobacz także

Alena Baeva & Janáček Philharmonic Ostrava

Sala główna

Ralph Kaminski: Kora

Sala główna

Grzegorz Turnau

Sala główna

Czesław Śpiewa

Sala kameralna

Czesław Śpiewa

Sala kameralna

Piotr Matusik Trio

Sala kameralna