Stacey Kent

środa20:00

Sala główna

wyprzedane

Cena: 120 - 200 zł

Sala główna

Czas trwania: 1,5h

Absolutna ekstraklasa w Cavatina Hall już 29 marca 2023!

Stacey Kent to genialna i zniewalająca wokalistka jazzowa, posiadająca wiele wyróżnień i nagród, w tym nominację do nagrody Grammy, z legionem fanów na całym świecie, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony! Co ważne albumy sprzedają się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum (!), które osiągnęły szereg pozycji nr 1 na listach przebojów.

Album „I Know I Dream: The Orchestral Sessions” (Okeh/SONY) zebrało świetne recenzje, w tym upragnione pięć gwiazdek w Downbeat, zdobyło „Album Roku” w kategorii wokal podczas Jazz Japan 2017 Awrads i został opisany przez All About Jazz jako „odurzające niedopowiedzenie w najlepszym wydaniu.”

Wychowana na wschodnim wybrzeżu USA, absolwentka literatury porównawczej z zacięciem muzycznym, udała się do Europy, by kontynuować studia. Po otrzymaniu dyplomu w Sarah Lawrence College w Nowym Jorku, poprzez serię zrządzeń losu, znalazła się w Londynie, gdzie zapisała się na studia muzyczne w Guildhall School of Music and Drama i gdzie poznała swojego przyszłego męża i partnera muzycznego , Jima Tomlinsona.

Fani chwalą jej umiejętność nieskazitelnego frazowania i niepowtarzalną estetykę łączącą wrażliwość i wyrafinowanie.

Zobacz także

„Sukoterapia” – Maria Pomianowska

Sala kameralna

Me And That Man

Sala główna

Raz Dwa Trzy

RAZ DWA TRZY – WAŻNE PIOSENKI

Sala główna

Lizz Wright

Sala główna

„Kadzidlanym Szlakiem” – Maria Pomianowska

Sala kameralna

Błażej Król – „W Każdym (Polskim) Mieście”

Sala główna