Stacey Kent

niedziela20:00

Sala główna

kup biletotwiera się w nowym oknie

Cena: 120-200 zł

Sala główna

Czas trwania: 90 min

Uwaga: Dzisiejszy koncert Stacey Kent nie odbędzie się.

Pracujemy nad najlepszym rozwiązaniem dla naszych słuchaczy i jak tylko ustalimy z Agencją jakieś rozwiązanie to od razu poinformujemy wszystkich, którzy zakupili bilety.

Stacey Kent to wokalistka jazzowa, którą możemy postrzegać jako absolutną ekstraklasę, z legionem fanów na całym świecie, wieloma wyróżnieniami i nagrodami, w tym nominacją do nagrody Grammy, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony, albumami sprzedającymi się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum, które osiągnęła szereg pozycji nr 1 na listach przebojów w całej swojej karierze.

Album „I Know I Dream: The Orchestral Sessions” (Okeh/SONY) zebrało świetne recenzje, w tym upragnione pięć gwiazdek w Downbeat, zdobyło „Album Roku” w kategorii wokal podczas Jazz Japan 2017 Nagrody i został opisany przez All About Jazz jako „odurzające niedopowiedzenie w najlepszym wydaniu.

Wychowana na wschodnim wybrzeżu USA, absolwentka literatury porównawczej z zacięciem muzycznym, udała się do Europy, by kontynuować studia. Po otrzymaniu dyplomu w Sarah Lawrence College w Nowym Jorku, poprzez serię zrządzeń losu, znalazła się w Londynie, gdzie zapisała się na studia muzyczne w Guildhall School of Music and Drama i gdzie poznała swojego przyszłego męża i partnera muzycznego , Jima Tomlinsona.

Chwalili jej umiejętność nieskazitelnego frazowania i niepowtarzalną estetykę łączącą wrażliwość i wyrafinowanie.

STACEY KENT – Vocals
JIM TOMLINSON – Saxophones and flutes
GRAHAM HARVEY – Piano
JEREMY BROWN – Bass
JOSH MORRISON – Drums

Zobacz także

„Off-Brand gOdds”: esperanza spalding & Antonio Brown Dance / Horntet – OJF XXV BZJ

Sala główna

Voo Voo

Sala główna

Pełech & Horna Duo

Sala główna

Buba & Bantamba

Sala główna

Janáček Philharmonic Ostrava: Siódma Beethovenowska

Sala główna

Janáček Philharmonic Ostrava: Moser gra Szostakowicza

Sala główna