Multimedialny koncert z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i Studia Filmów Rysunkowych z okazji Dnia Dziecka w Cavatina Hall.

Z okazji Dnia Dziecka Cavatina Hall & Orkiestra Akademii Beethovenowskiej & Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej zapraszają na sentymentalną i wielopokoleniową podróż w świat przygód legendarnych bohaterów kultowej polskiej kreskówki.

Narracja ponadgodzinnego multimedialnego koncertu „Bolek i Lolek symfonicznie” z udziałem orkiestry symfonicznej, opatrzona zostanie komentarzem prowadzących, przybliżających kulisy powstawania filmów rysunkowych oraz kształtu tej muzyki. Oprócz filmów z muzyką symfoniczną na żywo, nie zabraknie również prezentacji poszczególnych instrumentów orkiestry, tematycznych zagadek czy aktywnego dialogu z najmłodszą publicznością. 

W ramach pokazu zostaną zaprezentowane legendarne filmy z serii o Bolku i Lolku a wśród nich m.in. film „Kusza”, „Fałszywy Dziadek”, „Chory ząb” i inne. Po świecie bajki oraz kulisach pracy orkiestry poprowadzą Marta Saciuk-Sędzielarz, aktor Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej – Bogusław Ochodek, oraz dyrygent –Sebastian Perłowski.

Wystąpi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Ten czołowy polski zespół symfoniczny młodego pokolenia, koncertował na słynnych scenach Europy i świata, w tym Alte Oper Frankfurt, wiedeńskiej Musikverein, Great Hall of People w Pekinie, Xinhai Concert Hall, Sanat Concert Hall w Stambule, Emirates Palace w Abu Dhabi czy Konzerthaus w Berlinie. Regularnie występuje w Polsce, w tym na Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena Warszawie, Festiwalu Muzyki Polskiej w Moskwie, LastNight of the Proms in Cracow, Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym Chopin i jego Europa w Warszawie, a także Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. 

„Bolek i Lolek symfonicznie” to nagrodzony „Złotym słonecznikiem” portalu czasdzieci.pl edukacyjny koncert multimedialny. Realizowany jest w ramach cyklu edukacyjnych koncertów pt. „Akademia Pana Beethovena”.

Wykonawcy:
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Sebastiana Perłowskiego – dyrygent
Marta Saciuk – Sędzielarz – prowadzący
Bogusław Ochodek – aktor Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

Na koncert zapraszamy w szczególności rodziny z dziećmi w wieku 4-9 lat. „Bolek i Lolek symfonicznie”to możliwość rozrywki dla całych rodzin i świetna okazja by Dzień Dziecka spędzić w gronie najbliższych w iście bajkowej scenerii.

Partner strategiczny:
Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej
Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO w Bielsku-Białej

Partnerzy:
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Orchestra Manager Marcin Klejdysz
Agencja muzyczna SONORA 

Partner motoryzacyjny Orkiestry Akademii Beethovenowskiej:
SUBARU

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet