Międzygalaktyczna podróż muzyczna wsród największych przebojów Star Trek, Star Wars, Grawitacji, Avengers i Superman.

Uwaga, uwaga! Drogie dzieci, małe i duże. Kwartet Sonos i kapitanka Asi Mina zapraszają na pokład statku kosmicznego. Wspólnie odbędziemy pełną przygód podróż przy muzyce z popularnych filmów science fiction, m.in. „Gwiezdne Wojny”, „Star Trek”, „Superman” i „Avengers”. Usłyszycie wasze ulubione utwory w nowych aranżacjach na kwartet smyczkowy, a nawet piosenkę Gwiezdnego Chłopca o locie Majora Toma. Bilety na koncert Asi Mina i Sonos lecą w KOSMOS już w sprzedaży.

Zobaczycie niezwykłe zdjęcia planet Układu Słonecznego, Słońca i Księżyca, wykonane z teleskopu Hubble’a i sondy Juno. Poznacie pasjonujące historie słynnych astronautów oraz bohaterek i bohaterów filmów. Opowiemy o reżyserach i kompozytorach, którzy za pomocą obrazu i dźwięku próbowali przybliżyć nam kosmos. Dowiecie się nawet, jaka muzyka została wysłana w kapsule czasu! To wszystko pomoże nam oderwać się od planety Ziemi i polecieć wysooooooko, aby spotkać obce cywilizacje w odległych galaktykach. Nie chcemy wszystkiego zdradzać, bo kosmos to wielka tajemnica.

Zatem rozpoczynamy odliczanie: 10, 9, 8, 7…..

Załoga kwartetu SONOS w składzie: Małgorzata Hlawsa – flet, Marta Huget-Skiba – skrzypce, Anna Grzybała – altówka, Joanna Urbańska-Mikszta – wiolonczela

Wizualizacje: Agata Hofelmajer-Roś

Prowadzenie: Asi Mina aka Joanna Bronisławska

Czas trwania: 60 minut
Koncert dla dzieci w wieku 6+

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet