Zapraszamy na niezapomnianą noc Bachaty na dachu Cavatina Hall w Bielsku-Białej – gorąca muzyka, najlepsi DJ-e i wspaniali instruktorzy!

Przed nami niezwykła impreza w Bielsku-Białej, w rytmach gorącej Bachaty! Specjalnie dla Was zagra jeden z najlepszych DJ-ów muzyki latino w Polsce – DJ Cat, czyli Piotr Kot!

Zapraszamy do tańca z niesamowitą parą instruktorów: Asią Dudziak i Witu (Wojtek Drewniak) ze Szkoły Tańca Alldance z Bielska-Białej.

Na początek krótkie wprowadzenie do podstawowych kroków Bachaty, które sprawi, że zakochacie się w tym pięknym tańcu. Niezależnie od tego, czy już znasz Bachatę, czy dopiero chcesz ją poznać – przyjdź i poczuj radość wspólnej zabawy! Każdy sobie poradzi!

O muzykę zadba DJ CAT. Pierwszy polski DJ tworzący remiksy Bachaty.  Z muzyką związany od zawsze, z Bachatą od prawie 8 lat. Miłość do tańca i muzyki sprawiły, że pasja do remiksowania zrodziła się sama. Ma na koncie ponad 200 utworów i prawie 9 mln odtworzeń na YouTube. Jego muzyka jest grana na całym świecie i przyciąga uwagę topowych artystów. Podczas setów każdy tancerz znajdzie coś dla siebie, tradycyjną Bachatę, sensual, modernę, urban czy remixy. Posiada wyjątkowy talent w kreowaniu napięcia, dzięki czemu parkiet pozostaje pełny do samego końca imprezy.  Choć dopiero w 2022 roku zdecydował się pokazać szerszej publiczności już gościł na wielu zagranicznych eventach

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet