„W eMOCjach jest MOC”  czyli niezwykłe warsztaty muzyczne dla dzieci

Radość, smutek, strach czy złość – znacie te uczucia, prawda? A czy potrafilibyście je wyrazić również za pomocą dźwięków? Pod wpływem emocji można rysować obrazy, pisać wiersze, a także tworzyć piosenki, śpiewać i grać na instrumencie, więc to nie powinno być trudne zadanie za to bardzo bardzo ciekawe. Chcecie spróbować?

Zapraszamy na warsztaty muzyczno – emocjonalne które pobudzą Waszą wyobraźnię i kreatywności, uwrażliwią oraz pomogą zgłębić tajemniczy świat emocji. W czasie spotkanie dzieci pod okiem artystki i edukatorki Asi Miny, będą miały okazję poznać brzmienie instrumentów z różnych stron świata i przy ich użyciu pograć na emocjach, z emocjami i o emocjach. 

Wszystkie eMOCje są równie ważne bo w eMOCjach jest MOC!. Do usłyszenia! Do zagrania! Do zaśpiewania! Przyłączcie się do nas i odkryjcie, jak wspaniałą przygodą może być muzyka!

Warsztaty poprowadzi: Asi Mina aka Joanna Bronisławska

Artystka dźwiękowa, edukatorka i aktywistka. Muzyka jest dla niej pretekstem do spotkań, rozmów, działania i rozwoju. Związana z niezależną wytwórnią mik.musik.! Połowa duetu Mołr Drammaz. Komponuje, pisze słowa, gra i śpiewa. Prowadzi liczne autorskie warsztaty. 

Chętnie współpracuje z ludźmi i instytucjami. Tworzy Muzykodrom – stację lotów muzycznych, miejsce spotkań i pracy z dźwiękiem w KMO w Katowicach. Prowadzi Aukso 4 Kids cykl koncertów dla rodzin oraz M.U.ZY.K.A. W Aukso koncerty dla szkół w tyskiej Mediatece. Wykłada na GWSP w Chorzowie na kierunku Arteterapii.

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet