Trening Motoryczny  + Mobility to idealne połączenie wysiłku i regeneracji.

TRENING MOTORYCZNY- to długofalowy plan rozwoju ćwiczącego zawodnika lub amatora, rozwijający podstawowe zdolności motoryczne takie jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynację i stabilność. Dodatkowo rolą treningu motorycznego jest znaczne zapobieganie urazom,  szybszy powrót do pełnej aktywności po przebytej kontuzji, a przy okazji  wymarzona sylwetka ćwiczącego!

Trening MOBILITY to czas na zwiększenie mobilności z wykorzystaniem rollerów co pozwala na głęboką regenerację mięśni poprzez rozluźnianie tkanki łącznej i poprawę zakresu ruchu, co może przyczynić się do zwiększenia elastyczności i zmniejszenia ryzyka kontuzji. 

Takie połączenie treningu daje kompleksowy efekt, który wzmacnia ciało i wspiera jego regenerację.

Dla kogo więc dedykowany jest taki TRENING? Dla każdego kto chce polepszyć swoje zdolności fizyczne, wzmocnić, wyrzeźbić i uelastycznić ciało! 

Magdalena Zacna Laszczak Absolwentka Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem magistra ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego oraz nauczyciel Gimnastyki Kompensacyjno – Korekcyjnej.

Jako 10 letni CERTYFIKOWANY TRENER I INSTRUKTOR FITNESS zgłębia swoją wiedzę z zakresu sportu i dietetyki, poszerza zagadnienia fitness pod okiem najlepszych trenerów na skalę Europy uczęszczając na liczne Konwencje i Szkolenia. Na swoich treningach kładzie duży nacisk na technikę, możliwości, edukację i świadomość ćwiczącego z elementami treningu medycznego. Ze sportem związana od najmłodszych lat, kształtowała swoją siłę i ducha walki jako siatkarka w klubie oraz biegaczka długodystansowa. Aktualnie tańczy salsę i bachatę, jeździ na rowerze po górach i śmiga na skiturach. Współzałożycielka SUMMER FITNESS CAMP- najlepszych FIT wyjazdów w Polsce i za granicą! Pełna uśmiechu, zaangażowania i pasji Mama półtorarocznego Dawidka.

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet