Zapraszamy na kolejne w tym roku spotkanie „Mata przy macie” w wyjątkowym miejscu, jakim jest dach Cavatina Hall.

Dwugodzinny warsztat jogi w stylu Vinyasa – czyli praca ciała połączona z oddechem i płynnym ruchem.

Czy wiecie, że Cavatina Hall jest symbolem wolności? Uwolnijmy się zatem od napięć w ciele, stresu i pośpiechu. Razem pooddychajmy, rozruszajmy się na macie i skoncentrujmy się na tu i teraz.

Zakończymy spotkanie dłuższą relaksacją przy kojących dźwiękach instrumentów na żywo. Znajdziemy również trochę wolnego czasu, aby ochłonąć, porozmawiać, nacieszyć się przestrzenią i utworzoną energią grupy. Przygotowaliśmy dla Was mały poczęstunek, który będzie miłą niespodzianką!

Czy potrzebujesz więcej zachęty? Pomyśl o sobie, znajdź czas dla siebie i daj się zaskoczyć.

Poziom: OPEN – dla każdego. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, praktyka jogi to proces, a nie wyścig. Praktykujemy według swoich możliwości, a w razie potrzeby będą proponowane dodatkowe warianty asan. Jeśli będzie zbyt intensywnie, można zwolnić lub odpuścić powtórzenia.

Prowadząca: Agnieszka Jarosińska. Nauczycielka jogi, jogi na deskach SUP, instruktorka tańca, trenerka kobiet w ciąży i po porodzie, prowadząca zajęcia dla przedszkolaków i seniorów. Organizatorka rozmaitych jednodniowych eventów ruchowych oraz wyjazdów SUP&Yoga.

Ilość miejsc ograniczona!

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet