Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Nam wspólnie świętować nadchodzący międzynarodowy Dzień JOGI.

To będzie wspaniała okazja, aby poczuć moc jogowej wspólnoty lub rozpocząć swoją przygodę na macie. 

Zdecydowanie będzie to doświadczenie, które długo pozostanie z nami. A dlaczego? Bo spotkamy się w niezwykłej przestrzeni – PATIO CAVATINA HALL. Wspólnie pooddychamy, ciała wprawimy w płynny ruch, wejdziemy w różnorodne asany a to wszystko za sprawą Vinyasa Yogi. 

W trakcie tego 3-godzinnego spotkania znajdzie się czas na przerwę, poczęstunek, rozmowy i spoglądanie na Nasze miasto Bielsko-Biała z samej góry 🙂 
Druga część praktyki będzie znacznie łagodniejsza, skupiona na rozciągnięciu ciała i spowolnieniu. Zakończenie to długa relaksacja przy instrumentach na żywo.

*Psssst….Jako, że mamy święto to będą niespodzianki!

Kiedy: 21 czerwiec 2024

Gdzie : Cavatina Hall / Patio

Koszt: 79,00

Godzina : 18:00 – 21:00

Poziom: OPEN czyli dla KAŻDEGO. Nie ma znaczenia czy jesteś początkująca/początkujący czy na poziomie zaawansowanym. Pamiętaj, że praktyka to proces a nie wyścig. Praktykujemy według swoich możliwości, w razie potrzeby będą proponowane dodatkowe warianty asan. Jeśli będzie zbyt intensywnie można zwolnić lub odpuścić powtórzenia.

Prowadząca: Agnieszka Jarosińska. Nauczycielka jogi, jogi na deskach SUP, instruktorka tańca, trenerka kobiet w ciąży i po porodzie, prowadząca zajęcia dla przedszkolaków i seniorów. Organizatorka rozmaitych jednodniowych eventów ruchowych oraz wyjazdów SUP&Yoga.

Ilość miejsc ograniczona!

Zobacz jak było poprzednim razem!

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet