Koncert Charytatywny ” Mela Koteluk dla Świetlikowa”

„Chcemy dodawać życia dniom, nawet jeśli dni nie można już dodać do życia”

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od 14 lat działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa śląskiego.

Działający w Hospicjum Domowym lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy oraz pracownicy socjalni opiekują się przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu nieuleczalnie chorymi dziećmi, obarczonymi ryzykiem przedwczesnej śmierci. Pod opiekę hospicjum trafiają dzieci w sytuacji, gdy lekarze w szpitalu wykorzystali już wszystkie możliwości,  dalsze leczenie niesie coraz więcej cierpienia, a dziecko i rodzice chcą wrócić do domu. Chcą znaleźć się w znanym sobie otoczeniu, blisko własnego  łóżeczka i zabawek oraz najbliżej rodziny. Z daleka od szpitalnego hałasu i aparatury. Bo w domu dzieci mniej się boją… 

Drugim obszarem działalności Fundacji jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Centrum Opieki Dziennej, czyli w takim „specjalistycznym przedszkolu”, które zostało otwarte w czerwcu 2017 roku. 

Nasza Fundacja nie miałaby możliwości działania, Centrum Dziennej Opieki nie miałby szansy powstać, a tyle dobra nie miałoby szansy się wydarzyć bez pomocy ofiarnych i wrażliwych osób.

Jedną z nich jest Mela Koteluk, która pierwszy raz przyjechała do Świetlikowa podczas jego budowy. Wsparła nas biorąc udział w sesji do kalendarza charytatywnego, a z okazji 10-lecia naszej Fundacji, wraz z Sebastianem Riedlem wykonała piękny, jubileuszowy koncert.

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet