Trzech genialnych DJ-ów, jedna niezapomniana noc!

Zapraszamy na niezapomnianą noc pełną elektryzującej muzyki klubowej! 09 lutego 2024 roku we foyer odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

Imprezę otworzy Sound w/ Friends. To projekt zrzeszający utalentowanych artystów związanym z muzyką tech, house, disco, a jednocześnie mocno inspirowanym brzmieniami jazzu i funk. Kolektyw, skupiający się na korzeniach gatunków, od kilku lat nieustannie współpracuje z czołowymi klubami w Katowicach, takimi jak Sztauwajery, Hipnoza czy Jazbar.

Następnie usłyszymy CHRISS JAXX – doświadczony dj i promotor, jeden z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house music od 2000 roku. Jego muzyczne poszukiwania sięgają zarówno głębokich brzmień deep house, jak i energetycznego afro house. Chriss Jaxx nie tylko regularnie występuje na czołowych miejscówkach w Polsce, ale również z powodzeniem podbija międzynarodowe sceny, od Zanzibaru, przez Ibizę, po Londyn i Amsterdam. Przekonajcie się sami, posłuchajcie jego setów na:

Na zakończenie wieczoru, jako wisienka na torcie, wystąpi dj GLASSE – postać zasłużona na polskiej scenie elektronicznej, wiodący headliner głównych festiwali w kraju. Jego sety są prawdziwym majstersztykiem, łączącym różnorodne brzmienia i tworzącym niezapomnianą atmosferę.

Przygotujcie się na wyjątkową noc pełną energetycznych dźwięków i pozytywnych wibracji! Nie przegapcie tego!

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet