Otwarcie serii imprez klubowych w Cavatina Hall

Przygotuj się na niezapomnianą noc pełną rytmów house z elektryzującym akompaniamentem saksofonu na żywo! Marcin Szatan aka Diabeł, znany organizator eventów i DJ z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zaprasza na wyjątkową imprezę w stylu muzyki klubowej.

O Artystach:

Marcin Szatan aka Diabeł to ikona polskiej sceny klubowej. Jego styl to przede wszystkim różne odmiany house’u. Współpracował z wieloma znanymi DJ-ami, takimi jak Angelo Mike, Diana d’Rouze, czy Carla Roca, a także z artystami live actowymi, w tym Kasia Malenda i Marcin Żupański.

Marcin Szatan występował w najbardziej znaczących klubach w Polsce, w tym w Krakowie (Zoom, Cień), Warszawie (Luzztro, Bank), Wrocławiu (Cherry) i wielu innych.

Specjalny Występ: Oczekuj niesamowitego setu z Marcinem Żupańskim, gdzie saksofon na żywo splata się z pulsującymi bitami, tworząc wyjątkową atmosferę.

Marcin Żupański to saksofonista, flecista, klarnecista, kompozytor i aranżer. Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Doktor sztuki w dyscyplinie instrumentalistyki. Laureat konkursów jazzowych m.in. Jazz Juniors. Muzyk czynnie udzielający się na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej jako lider własnych projektów, a także współpracujący z wieloma formacjami jazzowymi, etnicznymi, rozrywkowymi jak również w projektach teatralnych i musicalowych. 

Na swoim koncie może odnotować wiele studyjnych nagrań, występów na międzynarodowych festiwalach jazzowych oraz współpracę z gwiazdami światowego formatu takimi jak Ron Carter czy Ronie Cuber, a także z polskimi muzykami takimi jak Marek Grechuta, Grzegorz Turnau, Stanisław Sojka, Jose Torres, Janusz Muniak, Urszula Dudziak, Jan Ptaszyn Wróblewski, Piotr Wojtasik, Marek Bałata, Kazimierz Jonkisz, Apostolis Anthimos, Beata Przybytek oraz wieloma innymi. 

Premiera pierwszego autorskiego albumu „Chicago Quartet” miała miejsce podczas festiwalu „Bielska Zadymka Jazzowa Lotos Jazz Festival 2010 z którym to współpraca trwa nadal. Kolejny autorski album to „Folk Travels” z oryginalnymi kompozycjami inspirowanymi folklorem Beskidów. Stała współpraca z wybitnymi artystami sztuki ludowej tego regionu m.in. Zbigniewem Wałachem owocuje kolejną płytą „Barwy Ziemi Głosy Natury” a także wydaną w 2022 płytą „Symfonia Beskidzka” 

Aktualnie współtworzy oraz koncertuje z Big Bandem Śląskim. Owocem tej współpracy jest płyta „Wide Spectrum” wydana także w roku 2022.
Od wielu lat prowadzi działalność pedagogiczną jako adiunkt w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

Kasia Malenda jest znana z licznych współprac z wiodącymi artystami i producentami muzycznymi. Jej głos pojawiał się w różnych gatunkach muzycznych, od soul i jazzu, przez house, aż po elektroniczne brzmienia. Współpraca z rozmaitymi artystami pozwoliła jej na eksplorację różnych stylów i kształtowanie unikalnego brzmienia, które cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Kasia Malenda jest przykładem artystki, która nieustannie rozwija swoje umiejętności i poszukuje nowych, ekscytujących projektów muzycznych.

DFX – Bartosz „Alien” Kasowski, inicjator imprezy. Od DJ’ingu wszytko się zaczeło, jego studio „34UDGS” otwarte w 2001r. początkowo miało byc tylko miejsciem do rozwijania umiejętności grania, jednak sukcesywnie pasja do dzwieku przekształciła się w życiową misiję i karierę. Współpracował w zasadzie z każdym artystą  sceny Hip Hop w polsce, w tym z śp.Tomaszem Chadą, Zbukiem, Admą, Kartky’m itd. na róznych płaszczyżnach, od nagrań, przez mix, mastering, kręcenie teledysków, wydawnictwo, czy obsługę koncertów z poziomu realizatora i organiozatora.

Przez wiele lat realizator koncertowy bielskiego zespołu PsioCrew, oraz legendarnego składu Pokahontaz, Paktofoniki.

Równolegle w początkowych latach działalności rozwijał sie jako Dj, gdzie miał okazje grać w wielu Bielskich klubach (Arhythmia, Tlen, Tupot, itd), jaki w Krakowie (Maska), Zakopanym (VaVaVoom), Warszawie (Luzztro), Szczecinie (Crossed), Raciborzu (Ozon), czy np. na festiwalu Sountropolis w Ogrdzieńcu – jego ulubiony styl to house, base house, tech house.

Człowiek „duch” bielskich klubów muzycznych w których opiekuje sie sprzętem nagłosnieniowym, pośrednio dostarczając ich słuchaczom emocji poprzez dźwięk – jeśli bawiłeś się w jakimś bielskim klubie przez ostatnie dwie dekady – to pewnie na niego trafiłeś, albo słuchałeś jego pracy.

Obecnie realizator oświetlenia w CavatinaHall, dalej aktywnie wspierający bielskie lokale, gdzie jako absolutny pasjonat techniki audio i obcowania ze sprzętem, może realizaować swoje zaiteresowania.

Nie przegap tej wyjątkowej nocy pełnej niezapomnianych wrażeń muzycznych. Bilety dostępne już teraz!

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet