Zapraszamy na wyjątkową klubową noc na dachu Cavatina Hall w Bielsku-Białej! NOVIKA & Mr. LEX + DJ A.HIM

NOVIKA & Mr. LEX

Aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich energetycznych setach. Niezwykle skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet przez idealne połączenie selekcji Lexa i wokalu Noviki!

Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, wydała cztery albumy solowe. Niedawno obchodziła jubileusz 20 lat obecności na scenie i z tej okazji wydała album z nowymi wersjami jej przebojów – Novika 2.0. W tym roku ukaże się jej nowy album, nagrany w ramach projekty Novika & Sambor. Prowadzi audycję „Kieruj się na południe” w radiu 357.

Mr. Lex to dobrze znany klubowym bywalcom dj i radiowiec. Najczęściej występuje w duecie dj’sko-wokalnym z Noviką, z którą odwiedził wszystkie najważniejsze festiwale oraz kluby w Polsce. Zagrał też mnóstwo imprez z kolektywem Rakieta, solo często gości również w Katowicach na imprezach z cyklu ElektroKlub oraz w plenerowym Jazbar Muchowiec. 

https://www.facebook.com/novikamusic
https://www.instagram.com/novikasia
https://www.youtube.com/novikatv
https://www.facebook.com/mrlexmusic

DJ A.Him to uznany DJ i producent, który od lat zaskakuje publiczność swoimi setami. Jego styl to unikalne połączenie różnych gatunków muzycznych, które tworzą niepowtarzalny klimat na parkiecie. Jego muzyka to gwarancja niezapomnianej zabawy i pozytywnej energii, która porwie Was do tańca aż do białego rana. A.Him do tej pory dzielił scenę u boku takich artystów jak: Acid Drinkers, Akurat, Aphrodite, Gooral, Czesław Śpiewa, Fair Weather Friends , Kari Amirian, Kim Nowak, Julia Marcell, Junkie Punks, Les Ejectes, Novika, Sorry Boys, Tomek Makowiecki Band, Reni Jusis, The Dumplings, Voo Voo, We draw A

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet