Zapraszamy na wyjątkową okazję do wzmocnienia siły i elastyczności oraz odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii podczas sesji pilates na dachu Cavatina Hall.

Pod czujnym okiem wykwalifikowanej instruktorki, Pauliny Witkowskiej, odkryjecie nowe wymiary pilatesu, łącząc ruch, oddech i świadomość.

Paulina Witkowska to medyczna trenerka i instruktorka pilates z 6-letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją sportową przygodę zaczynała jako instruktor na sali fitness, a od 2 lat prowadzi własne studio treningowe Sprawne Ciało w samym sercu Bielska-Białej, gdzie usprawnia ludzi metodą pilates na aparatach.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym praktykującym, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pilatesem, nasza sesja jest dostosowana do wszystkich poziomów zaawansowania. To wyjątkowa okazja do nawiązania więzi z innymi miłośnikami pilatesu i czerpania inspiracji z piękna otaczającego nas świata.

Wskazówki dla uczestników:

  • Ćwiczymy na własnych matach, boso.
  • Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń.
  • Nie posiadamy szatni, dlatego najwygodniej będzie przyjść w stroju sportowym.
  • W wydarzeniu może wziąć udział 60 osób.
  • Czas trwania zajęć: 2h

Nie przegap tej unikalnej szansy na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury i dobrego towarzystwa. Zapisz się już dziś i dołącz do nas na dachu Cavatina Hall!

Zobacz jak było w zeszłym roku:

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet