Wyjątkowe spotkanie w Cavatina Hall: Prezentacja sali koncertowej, koncert T.ETNO, pokaz świateł.

Wyjątkowa okazja, by zobaczyć i usłyszeć możliwości sali koncertowej.

Spotkanie zaczniemy od prezentacji sali koncertowej, o której opowie technik sceny. Dowiecie się jak wygląda praca nad realizacją wydarzeń muzycznych, co to jest dźwięk immersyjny i ile osób potrzeba, aby zrealizować koncert największych muzycznych gwiazd.

Następnie na scenie zaprezentuje się T.ETNO.. Jego działalność muzyczna obejmuje szeroki zakres współpracy, który obejmuje koncerty, warsztaty, eventy i inne projekty. Współpracował m.in. z Łukaszem Rostkowskim (L.U.C.) przy muzyce do filmowej adaptacji „Chłopów”, która była polskim kandydatem do Oscara. Ponadto, uczestniczył w produkcji najnowszej płyty Renaty Przemyk „Vera to ja”, gdzie wykorzystał instrumenty z całego świata oraz współpracował z Darkiem Malejonkiem oraz innymi artystami punk/reggae, nagrywając łącznie 6 albumów.

W jego karierze współpracował także z zespołem Arka Noego przy nagraniu albumu kolędowego, a także z Chórem Kameralnym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, nagrywając płytę i występując na międzynarodowych festiwalach chóralnych. Dodatkowo, uczestniczył w projekcie „Tribute to Neil Young” z Robertem Cichym i Philipem Brackenem oraz stworzył serię muzyczną „Wszystko gra” jako stypendysta Ministerstwa Kultury.

Na koniec pobytu w sali koncertowej mamy dla Was niespodziankę – wyjątkowe przeżycie wizualne – pokaz świateł. Możliwości sprzętu, który tworzy magiczną atmosferę, zaprezentuje nasz oświetleniowiec.

Wybierz miejsca za pomocą listy rozwijanej

Koszyk jest pusty

Przejdź do poprzedniej zakładki i wybierz najlepsze miesjca dla siebie.

Usuń

Bilet

Ilość

Cena

Podsumowanie

0 0,00 zł

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet