Odkryj magię dźwięku podczas warsztatów muzycznych „Od ucha do ucha”

Czym jest dźwięk? Czym jest muzyka? Te pytania rozpoczynają naszą niezwykłą podróż w świecie dźwięków i rytmów. Na naszych interaktywnych warsztatach dla dzieci, zapraszamy do świata, gdzie muzyka staje się żywym doświadczeniem.

Doświadczajcie, Grajcie, Śpiewajcie! Nasze zajęcia to nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa. Przeżyjemy razem fascynującą podróż od bicia serca, przez uderzenia w bęben, aż po harmonię natury – od śpiewu ptaków do szelestu worków foliowych. Będziemy eksplorować różnorodne instrumenty perkusyjne z całego świata – kalimby, gadające bębny, instrumenty z języczkami i wiele innych.

Chór i Orkiestra Jednorazowa – tutaj każdy z Was staje się częścią wyjątkowego zespołu. Stworzymy razem coś niepowtarzalnego, bo taki sam skład nigdy się już nie powtórzy. To wyjątkowa okazja, aby poczuć magię wspólnego tworzenia muzyki.

Miejcie uszy szeroko otwarte! Zapraszamy do świata, gdzie każdy dźwięk ma znaczenie, a muzyka łączy nas wszystkich. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i instrumentami gotowymi do gry.

Do usłyszenia! Do zagrania! Do zaśpiewania! Przyłączcie się do nas i odkryjcie, jak wspaniałą przygodą może być muzyka!

Warsztaty poprowadzi: Asi Mina aka Joanna Bronisławska

Artystka dźwiękowa, edukatorka i aktywistka. Muzyka jest dla niej pretekstem do spotkań, rozmów, działania i rozwoju. Związana z niezależną wytwórnią mik.musik.! Połowa duetu Mołr Drammaz. Komponuje, pisze słowa, gra i śpiewa. Prowadzi liczne autorskie warsztaty. 

Chętnie współpracuje z ludźmi i instytucjami. Tworzy Muzykodrom – stację lotów muzycznych, miejsce spotkań i pracy z dźwiękiem w KMO w Katowicach. Prowadzi Aukso 4 Kids cykl koncertów dla rodzin oraz M.U.ZY.K.A. W Aukso koncerty dla szkół w tyskiej Mediatece. Wykłada na GWSP w Chorzowie na kierunku Arteterapii. Współtworzy Akademię Młodego Wieku na ASP w Katowicach. Biegnie, czyta, słucha i rozmyśla.

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet