Jazz na dachu Cavatina Hall to seria wyjątkowych koncertów w niezwykłym otoczeniu z niesamowitym widokiem na góry. To kameralna impreza o limitowanej ilości wejściówek, więc nie przegapcie okazji, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Tryp Tych Tryo to wybitni muzycy, którzy wspólnie stworzyli głęboko refleksyjne kompozycje, odkrywając przed słuchaczami swoje światy, doświadczenia i perspektywy. 


Multiinstrumentalistka Tamar Osborn (UK, Collocutor, Dele Sosimi Afrobeat Orchestra, Sarathy Korwar), perkusista Edward Wakili-Hick (UK, Sons of Kemet, Steam Down, Nok Cultural Ensemble) oraz basista Wojtek Mazolewski (PL, Pink Freud, Wojtek Mazolewski Quintet) zapraszają na muzyczną podróż pełną nieoczekiwanych zwrotów i duchowych doświadczeń!

Tryp Tych Trio nagrał album „Warsaw Conjunction”, który został wydany we współpracy między On The Corner Records (UK) i Lanquidity Records (UK). Prezentuje nagranie improwizowanej sesji z udziałem Tamar Osborn (flet, saksofon barytonowy, sample), Edwarda Wakili-Hicka (perkusja) i Wojtka Mazolewskiego (kontrabas elektryczny i akustyczny). Mazolewski kierował produkcją, wspierany przez członków zespołu.

Płyta została nagrana w Warszawie, po improwizowanym koncercie w klubie Spatif, przy współpracy brytyjskiego Worldwide FM (Gilles Peterson) oraz Instytutu Adama Mickiewicza w ramach inicjatywy „Get Your Jazz Together”. Sesja odbyła się we wrześniu 2020 roku, pomiędzy lockdownami w Wielkiej Brytanii.

Na płycie znajdują się oryginalne kompozycje muzyków, będące interpretacją ich spotkania w ówczesnych, niestandardowych warunkach. Pomysł na sesję nagraniową pojawił się, gdy muzycy zdali sobie sprawę, że stworzą coś ponadczasowego i wyjątkowego.

„Nagrywaliśmy to na wypadek, gdyby pojawiła się jakaś magia – okazało się, że właśnie tak się stało,” mówi Tamar Osborn. „Znaliśmy się z wcześniejszych projektów i wiedzieliśmy, czego mniej więcej możemy od siebie oczekiwać. To nigdy nie miało być całkowitą niespodzianką, ale myślę, że wszyscy byliśmy bardzo otwarci na to, aby sesja poszła w nieoczekiwane i głębokie kierunki…”

Wybierz miejsce i kup bilet już teraz!

Kup bilet