Kontakt

ul. Dworkowa 2,
43–300 Bielsko-Biała

informacja
(wt. – pt.) w godz. 10:00 – 18:00
kasy@cavatinahall.pl
+48 790 551 588

kasa biletowa
(wt. – pt.) w godz. 16:00 – 18:00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

organizacja wydarzeń:
kontakt@cavatinahall.pl
+48 537 517 333
+48 535 172 223

kontakt dla mediów, akredytacje
aleksandra.siaznik@cavatinahall.pl
+48 535 172 223

wynajem
kontakt@cavatinahall.pl
+48 537 517 333

 

 

 

Marcin Smolik
Dyrektor naczelny i programowy
marcin.smolik@cavatinahall.pl
+48 537 517 333

Dariusz Wysocki
Dyrektor Marketingu i PR
dariusz.wysocki@cavatinahall.pl
+48 536 894 363

Diana Liput
Menadżerka ds. sprzedaży i obsługi klienta
diana.liput@cavatinahall.pl
+ 48 537 272 733

Aleksandra Siążnik
Producentka, PR
aleksandra.siaznik@cavatinahall.pl
+48 535 172 223

Arkadiusz Neugebauer
Menadżer ds. technicznych
arkadiusz.neugebauer@cavatinahall.pl

Cavatina Studio
studio@cavatinahall.pl
+ 48 536 286 337
studiocavatina.pl

Mateusz Heinrich
Inspektor Ochrony Danych
iod@cavatinahall.pl
+48 784 072 348

Operatorem sali koncertowej Cavatina Hall jest:

Fundacja Fiducia
43-300 Bielsko-Biała
ul. Dworkowa 2
KRS 0000817648
NIP 6793193289