O nas

Muzyka to emocje. My dajemy im przestrzeń.

Muzyka jest narzędziem do wyrażania życia – i wszystko to ma znaczenie

Herbie Hancock

Cavatina Hall

Muzyka to emocje. Można przy niej tańczyć, śmiać się, niektórzy dzięki niej potrafią się skupić, a innych wzrusza. Na pewno muzyka jest dobrym wyjściem do rozmowy, dlatego otwieramy swoje drzwi dla dźwięków z całego świata. Wspomnienia wyjątkowego spotkania z uznanymi artystami to tylko niektóre prezenty od Grupy Cavatina – twórców pierwszej w Polsce prywatnej sali koncertowej.

Misją Cavatina Hall jest dawanie publiczności doznań najwyższej jakości dźwięku oraz uczty wizualnej. Chcemy razem z Wami kreować  niezapomniane wspomnienia w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni. Muzyka jest dla Was. Poczujcie to w naszej sali koncertowej.

Budynek i sala koncertowa

Jest jedno takie miejsce w Polsce. Miasto leżące na pograniczu kultur, u stóp malowniczych Beskidów, w którym widoki nie ustępują urodą najpiękniejszym dźwiękom muzyki. Bielsko-Biała to także centrum rozwoju usług dla biznesu i wysokich technologii: od branży informatycznej zaczynając, na lotniczej kończąc. To tu powstała Cavatina Hall. 

Sala koncertowa i studio nagrań łączą ze sobą funkcje komercyjne z promocją sztuki w unikalnym i nowoczesnym biurowcu. Jest to pierwszy tego typu budynek w tej części Europy. Nieważne w którym miejscu usiądziesz. Sala koncertowa Cavatina Hall została zaprojektowana w ten sposób, by każdy rodzaj muzyki perfekcyjnie rozbrzmiewał w całym jej wnętrzu. Jej akustyka pozwala na wydobycie pełni barw zarówno podczas koncertów symfonicznych, kameralnych spotkań z muzyką klasyczną oraz przebojowych tras gwiazd pop. Za wyjątkową jakością dźwięku stoi najnowocześniejszy system nagłośnienia L-ISA (L‑Acoustics), który podnosi przyjemność ze spotkania z każdą nutą. Warunki sali koncertowej umożliwiają słuchaczkom i słuchaczom osobisty i bezpośredni kontakt z artystą.

Fundacja

Operatorem sali koncertowej Cavatina Hall jest Fundacja Fiducia.

Fundacja Fiducia powstała z inicjatywy i dzięki wsparciu Grupy Cavatina. Statutowymi celami organizacji powołanej pod koniec 2019 r. jest realizacja zadań w zakresie działalności charytatywnej, wyrównywania szans osób wykluczonych, zapewniania dostępu do kultury i sztuki, edukacji, aktywizacja młodszych i starszych oraz wielu innych inicjatyw potrzebnych społecznie.

W Cavatina Hall działamy holistycznie, proponując publiczności kontakt z muzyką z różnych zakątków świata w komfortowej przestrzeni. Otwieramy też swoje wnętrza dla młodych talentów i ciekawych pomysłów. Sami jesteśmy pasjonatami muzyki i dobrego towarzystwa, dlatego to miejsce tworzymy dla Was.

Partnerzy

E-mail: kontakt@cavatinahall.pl
Tel: +48 537 517 333

Obustronna satysfakcja, personalizacja oferty oraz otwartość na pomysły i oczekiwania to dla nas klucze do udanego partnerstwa. Zależy nam na długotrwałej współpracy, w czasie której obie strony zrealizują swoje cele. Indywidualną propozycję partnerstwa, dopasowaną do konkretnych życzeń i potrzeb Twojej firmy przygotujemy po spotkaniu i rozmowie. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem

E-mail: kontakt@cavatinahall.pl
Tel: +48 533 651 332

Chcesz spektakularnie wprowadzić na rynek nowy produkt, przeprowadzić prezentację w nowoczesnym wnętrzu? A może szukasz miejsca na rozdanie nagród, lub telewizyjne nagranie? Duża konferencja, festiwal, impreza to tylko niektóre zastosowania dla naszego budynku. Sale i foyer możemy łączyć ze sobą na wiele sposobów w zależności od potrzeb. To Ty decydujesz, czy wynająć całość, czy część przestrzeni. Skorzystaj z naszej oferty, sprzętu i doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu.