Studio nagraniowe dla wymagających

Cavatina Studio – zaawansowane rozwiązania techniczne, przestronne i zróżnicowane akustycznie pomieszczenia, profesjonalna i doświadczona obsługa oraz niezapomniana atmosfera to gwarancja najwyższej jakości, o którą dbamy od lat.

Cavatina Studio to miejsce, w którym dźwięk i muzyka zyskują pełen wymiar. To miejsce, na które składa się zespół przestronnych, zróżnicowanych akustycznie pomieszczeń do rejestracji dźwięku; komfortowa, wyposażona w najbardziej zaawansowane rozwiązania technologicznie reżyserka oraz jeden z największych w tej części Europy live-room o powierzchni prawie 130 m2 z niezapomnianym widokiem na pobliskie Beskidy.

Studio dysponuje zarówno najwyższej klasy instrumentami, jak i mikrofonami oraz sprzętem nagrywającym i odsłuchowym. Do studia przylega sala kameralna, w której można wykorzystać najwyższej klasy mobilny system nagłośnieniowy oparty na rozwiązaniu L-Acoustics Syva, konsolecie Yamaha i mikrofonach Mipro.

Sala kameralna i studio nagrań są cennym uzupełnieniem sali koncertowej dlatego zadbano o to, by przestrzenie koncertowe i studyjne nie funkcjonowały osobno, lecz były koherentnym środowiskiem kulturalnym. Studio jest połączone z salą koncertową tak, by móc przechwycić wszystkie sygnały pochodzące ze sceny zarówno na cele streamingu, jak i rejestracji. Sesje nagraniowe mogą się odbywać nie tylko w obrębie naszego studia nagrań, ale także na głównej sali koncertowej, z której sygnały zbiegają się tutaj w reżyserce. Takie poprowadzenie sygnałów jest unikatowym rozwiązaniem i sprawia, że możliwości Cavatina Hall są ogromne nie tylko pod względem artystycznym, ale i biznesowym.

Więcej na stronie Cavatina Studio https://www.studiocavatina.pl