Cavatina Hall i jej Partnerzy tworzą zgrany zespół, w którym wzajemnie się inspirujemy.

Tworzymy przestrzeń dla muzyki i łączymy potrzeby naszych Partnerów z możliwościami, które oferuje nowoczesna, rozpoznawalna i medialna sala koncertowa Cavatina Hall w Bielsku-Białej. 

Jesteśmy dumni z tego, że łączymy sztukę z biznesem i zapraszamy zarówno światowe marki, jak i lokalne, niezależne firmy do współpracy na lata.

Cavatina Hall jest miejscem, w którym odbywają się koncerty światowej sławy artystów, konferencje i różnorodne wydarzenia, a tworzący je zespół wspiera organizację działań wywołujących pozytywne emocje, łączące ludzi i inspirujące. Pomaga dotrzeć do zaangażowanej, pełnej energii i pasji publiczności liczące kilkadziesiąt tysięcy widzów rocznie.

Kontakt w sprawie współpracy

Marta Kępińska
marta.kepinska@cavatinahall.pl
+ 48 574 962 607

Nasi partnerzy

Cavatina Generalny Wykonawca

Architektura, która zachwyca. Funkcjonalność, która ma sens. Inteligentne budownictwo na miarę XXI wieku. Grupa Kapitałowa Cavatina znajduje się w grupie liderów na polskim rynku nieruchomości.

Gwarantuje kompleksową realizację ponadczasowych projektów. Samodzielnie zarządza wszystkimi procesami: projektowanie architektoniczne, aranżacja wnętrz, generalne wykonawstwo i wykończenie powierzchni. Dotychczasowe realizacje dynamicznie poszerzają portfel inwestycji, przekraczając już teraz 0,5 mln m2. Każdy z tych metrów wyróżnia lekkość formy, niebanalny design, doskonała funkcjonalność i zaawansowana infrastruktura. Pozwala to na maksymalny komfort użytkowania przy optymalnych kosztach eksploatacji. Realizacje często nagradzane są w prestiżowych, międzynarodowych konkursach poświęconych architekturze i designowi.