Fundację Fiducia tworzą miłośnicy muzyki i Bielska-Białej.

Celem naszych działań jest dostarczenie jak najpiękniejszych i najbardziej emocjonujących muzycznych wrażeń w sercu Beskidów. Pomocna w tym jest sala koncertowa z wyjątkową akustyką, zespół profesjonalistów i różnorodny repertuar. Jednak najistotniejszym elementem tej układanki są oczywiście nasi goście, słuchacze i melomani. To dla Ciebie organizujemy wyjątkowe koncerty i wydarzenia. Bez Ciebie nie ma nas.

Jeżeli w sercu masz muzykę, nie wyobrażasz sobie miesiąca bez pójścia na koncert, cenisz różnorodność i wiesz, że bez tych chwil życie byłoby nieco smutniejsze – wspieraj naszą misję. Pewnie już to robisz, odwiedzając nas. Dziękujemy! Teraz możesz także wspomóc nasze działania poprzez wpłacenie darowizny. Razem możemy więcej osiągnąć.

Wesprzyj nas

Fundacja Fiducia powstała z inicjatywy i dzięki wsparciu Grupy Cavatina. Statutowymi celami organizacji powołanej pod koniec 2019 r. jest realizacja zadań w zakresie działalności charytatywnej, wyrównywania szans osób wykluczonych, zapewniania dostępu do kultury i sztuki, edukacji, aktywizacja młodszych i starszych oraz wielu innych inicjatyw potrzebnych społecznie.

W Cavatina Hall działamy holistycznie, proponując publiczności kontakt z muzyką z różnych zakątków świata w komfortowej przestrzeni. Otwieramy też swoje wnętrza dla młodych talentów i ciekawych pomysłów. Sami jesteśmy pasjonatami muzyki i dobrego towarzystwa, dlatego to miejsce tworzymy dla Was.

 

FUNDACJA „FIDUCIA”

43-300, Bielsko-Biała, ul. Dworkowa 2
NIP: 679 319 32 89 | REGON: 385 030 729 | KRS: 00 0081 7648

 

Przekaż 1,5% Twojego Podatku na Fundację „Fiducia” – Prosty krok, wielka zmiana 

W 2024 roku – przy okazji rocznych rozliczeń podatku PIT za 2023 rok – Podatnicy będą mogli przekazać aż 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

 

Dlaczego warto wspierać?

Twoje wsparcie umożliwi nam kontynuację organizacji wyjątkowych koncertów i wydarzeń kulturalnych. Każda przekazana kwota ma znaczenie.

Jak to zrobić?

W swoim zeznaniu PIT wpisz numer KRS Fundacji „Fiducia” (KRS: 0000817648), aby przekazać 1,5% podatku. To prosty sposób, by wesprzeć naszą działalność w sercu Beskidów.

Kto może przekazać 1,5%?

  • Pracownicy, przedsiębiorcy, emeryci i renciści – każdy, kto rozlicza PIT.
  • Wystarczy wpisać w PIT numer KRS Fundacji „Fiducia” (0000817648) i określić kwotę 1,5%.

Jak przekazać?

  • Zaloguj się na portalu podatki.gov.pl od 15 lutego do 2 maja.
  • Edytuj wstępnie wypełniony PIT, dodając informacje o Fundacji „Fiducia”.
  • Zdecyduj się na samodzielne rozliczenie, by mieć pewność, że wsparcie trafi do nas.

Dlaczego warto wspierać Fundację „Fiducia”?

  • Wspomagasz kulturę i sztukę w Bielsku-Białej.
  • Bez dodatkowych kosztów przyczyniasz się do realizacji wyjątkowych projektów muzycznych.

Pamiętaj:

  • Jeśli nie wybierzesz organizacji, Twój 1,5% trafi do Skarbu Państwa.
  • Każdy gest wsparcia ma znaczenie dla rozwoju kultury i lokalnej społeczności.

Fundacja „Fiducia” jest uznana za organizację pożytku publicznego (OPP). Jako OPP, fundacja realizuje misję społeczną, dostarczając wartościowe doświadczenia kulturalne i muzyczne. Jej status pozwala na przekazywanie 1,5% podatku przez podatników, wspierając tym samym jej działania w zakresie kultury i sztuki.

 

Możesz również przekazać darowiznę: 

Bank: Bank Millennium SA
Nr konta: PL 77 1160 2202 0000 0004 5271 8594

Odniesienie do płatności: darowizna Cavatina Hall