Komfortowa strefa garderób

Z myślą o naszych wspaniałych artystach i gościach powstał kompleks przestronnych, nowocześnie urządzonych i klimatyzowanych garderób. Doskonale znamy trudy związane z życiem w trasie koncertowej i staramy się spełniać oczekiwania artystów w najdrobniejszym nawet detalu. Strefa jest odpowiednio wyciszona, co umożliwia swobodną rozgrzewkę wokalną oraz skupienie przed występem w każdym z poszczególnych pomieszczeń.

Posiadamy trzy garderoby VIP z własnymi łazienkami wyposażonymi w prysznice, umywalki i toalety. Pierwsza z nich to garderoba dla solisty z profesjonalnym stanowiskiem do wizażu, lustrem estradowym – oświetlonym żarówkami LED, wygodnymi fotelami oraz leżanką, aby zapewnić odpowiedni komfort i relaks przed wyjściem na scenę. W garderobie solisty znajduje się także pianino, które ułatwi rozśpiewanie zaraz po przybyciu do obiektu. W drugiej garderobie VIP znajdują się podświetlane lustra, stanowiska do wizażu, a także szafki zamykane na kluczyk – ta garderoba z powodzeniem pomieści 3 osoby. Obie garderoby VIP są dodatkowo zamykane na klucz. 

Kolejne pomieszczenia to garderoby kilkudziesięcioosobowe, które są w stanie pomieścić całą orkiestrę. Znajduje się w nich wiele stanowisk do charakteryzacji z podświetlanymi lustrami i fotelami oraz wygodne siedziska i stoliki kawowe. Są one wyposażone w parownicę. Posiadają dużą ilość szafek zamykanych na klucz oraz dostęp do toalet.

Część wspólną stanowi przestronna, nowocześnie wyposażona kuchnia ze stołem, przy którym można posmakować doskonałych dań serwowanych przez naszego Szefa kuchni lub pokrzepić się aromatyczną kawą prosto z ekspresu. Kuchnia posiada dużą lodówkę, zlewozmywak, zmywarkę, czajnik elektryczny, a także zastawę stołową. Już od wejścia nasi artyści witani są aromatem smakowitych przekąsek.

Z najwyższą starannością zrealizujemy wszystkie oczekiwania i warunki „riderowe” naszych artystów, aby mogli się poczuć jak u siebie w domu. Podczas trwania koncertu oraz bezpośrednio przed i po nim, zapewniamy ochronę przez licencjonowaną agencję ochroniarską z wieloletnim doświadczeniem. 

Na życzenie organizujemy także Meet & Greet z fanami we foyer sali koncertowej lub jeżeli artyści zapragną szybkiego odpoczynku zaraz po koncercie – bezpiecznie odeskortujemy ich na podziemny parking – skąd zostają przetransportowani do hotelu. W przypadku przyjazdu tour busem, zapewniamy odpowiednie miejsce parkingowe przy samym wejściu do sali koncertowej.